1 / 1
Variant:50 ml
Pris: 425 kr
Som medlem vil du motta 425 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Fuktgivende
Sensitiv
Tørr

Kiehl's Ultra Facial Cream SPF 30. Kiehl´s Ultra facial cream er Kiehl´s bestselgende produkt i verden, og er kjent for sine fuktighetsgivende egenskaper og findes nå også med solbeskyttelse. Denne lette kremen gir huden fukt i 24 timer og kan anvendes dag og natt. Er også velegnet i meget kaldt eller røft vær.

Inneholder antarcticine, squalane (ekstrahert fra oliven) og Ophiopogon Japonicus Root-ekstrakt. Ultra facial cream med solfaktor 30 sørger for at hudens beskyttende funksjon – og dermed hudens egne fuktighetsbalanse – styrkes, og at huden føles myk og smidig.

Bærekraftig emballasje​ og 100% resirkulerbare materialer​ (PCR).

HudtypeNormal, Blandet, Tørr, Sensitiv, Fett
EgenskaperFuktgivende
SolbeskyttelseMed solfaktor
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

4.3
Vurdert 4.3 av 5 stjerner
Basert på 43 anmeldelser
5% av kundene anbefaler produktet
Skriv en anmeldelse

Del dine meninger med andre kunder

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • Y
    Yana
    32 år
    11 mnd
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    great cream

    so smooth and soft, perfect even for oily skin plus SPF 30

    Yana anbefaler dette produktet
  • H
    Hege
    38 år
    1 år
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    Veldig fornøyd

    Supert når dagkremen har solkrem i seg.

    Hege anbefaler dette produktet
  • M
    Malin
    1 år
    Vurdert 2.0 av 5 stjerner

    For min sensitive/tørre hud ble denne dessverre feil. Funket veldig fint i starten, men nå etter å ha brukt den i ca 3 uker svir det skikkelig. Liker Kiehl's, men denne ble feil for meg.

  • T
    Therese
    20.05.2024
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner

    Min favorittkrem med solfaktor. Litt tykkere konsistens og mer lukt enn i mine andre kiehls produkter. Får ikke kviser av denne - noe svært mange andre kremer gjør

  • A
    Alona
    05.05.2024
    Vurdert 1.0 av 5 stjerner

    Jeg elsker mange produkter fra Keihl’s. Men det var denne kremen jeg hadde en allergisk reaksjon på. To uker senere prøvde jeg det igjen, jeg tror det kunne vært fra et annet produkt, men dessverre det skjedde igjen.

  • A
    Amna
    17.11.2023
    Vurdert 2.0 av 5 stjerner

    Not the best sunblock out there. I like Khiel's moisturizer consistency more. I won't buy it again.