Spar 25%
1 / 1
Variant:25 pcs
Pris: 56,25 kr
Spar 19,-
25% på nesten ALT!
Selges kun på nett
Ikke tilgjengelig
Fuktgivende
Beroligende og lindrende
Sensitiv
Ekstra skånsomme, biologisk nedbrytbare renseservietter beriket med blåbærvann og arktisk kildevann fjerner enkelt sminke fra ansikt, øyne og lepper uten å irritere huden. Gjør at huden umiddelbart føles ren og rolig. Sammensetningen er parfymefri og utviklet i samarbeid med det finske allergi-, hud- og astmaforbundet. Produktet er testet under oppsyn av øyelege og passer for deg som har sensitive øyne eller bruker kontaktlinser. 100 % vegansk. Produsert i Finland.
| Hudtype | Sensitiv |
| Egenskaper | Beroligende og lindrende, Fuktgivende |
Løft lokket og ta en serviett. Tørk ansiktet rent. Trenger ikke å skylles bort. Serviettene er biologisk nedbrytbare, sortere dem som brennbart avfall.
AQUA (WATER), CETEARYL ISONONANOATE, VACCINIUM MYRTILLUS (BILBERRY) FRUIT JUICE, GLYCERIN, CETEARETH-20, CETEARYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL STEARATE, PROPANEDIOL, BENZOIC ACID, ALLANTOIN, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, DISODIUM EDTA, BETAINE, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN. DENNA INGREDIENSLISTA KAN HA FÖRÄNDRATS. VAR VÄNLIG OCH KONTROLLERA ALLTID INGREDIENSLISTAN FRÅN FÖRPACKNINGEN PÅ DEN PRODUKT DU KÖPT.
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
| Innhold | 50 g |
| Enhetspris | 1.125 kr/kg |
| Merke | Lumene |
| Serie | Soothing |
| Kategori | Reisestørrelse |
| Se alt | Lumene Reisestørrelse |
| Se alt | Soothing Reisestørrelse |
| Varenummer | 785677 |
| EAN | 6412600843774 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerKundeanmeldelser
Sorter etter
L
Line10.03.2022
Denne passer ikke for sensitiv hud som produktet beskriver at den skal. Jeg ble rød og sår. Synes også at serviettene er litt for lite moist / litt for lite produkt på dem.
U
Unni24.11.2021
Grei, men ikke den beste jeg har prøvd. Liten serviett, og litt for tykt og tett materiale gjør at den ikke renser like godt som andre servietter. Virker best som svalende serviett.
Viser 2 av 2
