
1 / 1
The Eye Concentrate
Variant:15 ml
Pris: 2 819 kr
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Mørke ringer
Fuktgivende
Gir glød
Sensitiv
Tørr
Med trippel Concentrated Miracle Broth™ bidrar denne hurtigabsorberende pleien til å forvandle det delikate øyepartiet med essensiell energi og lindrende fuktighet som gjør mørke ringer, linjer og rynker mindre synlige på 3 uker. Den sterke antioksidanten limetrekonsentrat forebygger fremtidig skade før den kommer. Resultatet? Et lysere øyeparti, som ser glattere, klarere og sunnere ut enn tidligere. Bærekraftig pakket i FSC™-sertifisert papp.
| Hudtype | Tørr, Sensitiv, Blandet |
| Egenskaper | Fuktgivende, Beskyttende og forebyggende, Gir glød |
| Spesielle behov | Mørke ringer |
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerInspirasjon

Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurder produktet og del din opplevelse
Anmeldelser fra Norge
- NNatalia49 år5 mndVurdert 2.0 av 5 stjernerSkuffende
Ingen effekt dessverre. Brukte sammen med serum. Fukter noe.
- MMay-Britt11.09.2024Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Super øyekrem. Har brukt den i mange år (er74 nå), og har omtrent ingen rynker under øynene. Vil aldri slutte med denne, til tross for prisen.
- LLine21.04.2021Vurdert 1.0 av 5 stjerner
Jeg er 48 år med fine linjer under øynene. Denne øyekremen har jeg brukt morgen og kveld i ca 6 mnd. og merker ingen forskjell. Denne øyekremen gir ingen fuktighet, tørker veldig fort inn og føler at jeg må smøre på mer og mer. Null effekt!


Vil du se videoen?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapslerVil du se videoen?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler