1 / 1

Paragon Extrait de Parf

Størrelse:90 ml
3.295 kr
Som medlem vil du motta 3295 poeng

Selges kun på nett

Utsolgt i butikk

Med dette produktet får du gratis frakt · {}
En dynamisk og nyansert duft som kombinerer den beroligende duften av bergamott og lavendel med kraften til pepper for å stimulere sinnet og åpne hjertet. Duften avgir en beskyttende aura rundt den fysiske, følelsesmessige og åndelige kroppen.

Paragons mystiske komposisjon inneholder den lyse, søte, litt muskaktige, sitron- og treaktige duften av Palo Santo, den aromatiske, friske, ravaktige og varme duften av hvit salvie med den myke, florale og fruktige duften av lavendel og den varme, muskaktige, florale og pulveraktig tone av sort pepper.
FormSpray
DuftfamilieAromatisk
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZOIC ACID, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL, CINNAMAL, BENZYL BENZOATE

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold90 ml
Enhetspris36.611,11 kr/l
MerkeInitio
SerieHEDONIST COLLECTION
KategoriEau de Parfum
Se altInitio Eau de Parfum
Se altHEDONIST COLLECTION Eau de Parfum
Varenummer804255
EAN3701415901438

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her