1 / 1
Repair Hair Mask
Størrelse:250 ml
219 kr
Med dette produktet får du gratis frakt · {}
Tørt hår
En pleiende kur som reparerer og gjenoppbygger håret i dybden med langvarig beskyttelse samtidig som hårets naturlige styrke gjenopprettes. Inneholder algeekstrakt og sheasmør som virker for å gi håret vitalitet. Har en levende blomsterduft med blant annet arabisk sjasmin, patsjuli og fresia. 100 % vegansk!
Egenskaper | Reparerende |
Hårtype | Tørt hår, Skadet hår |
Masser inn i nyvasket og håndkletørket hår. La det virke i 3-10 minutter og skyll deretter nøye. Brukes etter behov.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Butyrospermum, Parkii Butter, Parfum, Brassica Campestris Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol Linalool
OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.
Innhold | 250 ml |
Enhetspris | 876 kr/l |
Merke | Ida Warg |
Kategori | Hårinpakning & Hårkur |
Se alt | Ida Warg Hårinpakning & Hårkur |
Varenummer | 784332 |
EAN | 7340074775156 |
Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.
- Visa
- Mastercard
- Vipps
- Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesKundeanmeldelser
Sorter etter
S
Silje9 mnd
Lukter helt forferdelig. Lukten minner om dameparfyme for eldre damer. Trodde den skulle lukte friskt, men dette var en utrolig intens og ubehagelig lukt.
T
Tony1 år
Fungerer bra til en så billig penge, jeg er veldig fornøyd.
A
Aurora1 år
Håret føles veldig mykt og fint etter jeg har brukt denne. Pleier av og til å ta den i tørt hår og lage en stram hestehale. Også vasker jeg håret på slutten av dagen. God lukt, og rimelig pris
A
A14.06.2022
Super maske. Lukter godt, gir masse fukt. Vil kjøpe igjen.
Viser 4 av 6