1 / 1
Størrelse:100 ml
2.750 kr
Utsolgt online

Utsolgt i butikk

Skreddersydde dufter fra BOSS. Hver anledning har en kleskode og en duft som hører til. Den sofistikerte BOSS-looken er lett å kjenne igjen. Nå uttrykkes denne karakteristiske signaturen av tidløs eleganse, kvalitet og stil i en unik parfymekolleksjon med åtte uimotståelige herredufter: BOSS The Collection. Magnetic Musk Perfume for Men utstråler den samme myke elegansen som en lang kasjmirfrakk. Varm musk og raffinert salvie kombineres og gir et silkemykt duftslør. Akkurat som det elegante fôret i en eksklusiv frakk omslutter og kjærtegner det silkemyke duftsløret kroppen. Hver enkelt duft i BOSS The Collection er utviklet med mesterlig omhu akkurat slik en skredder skaper utsøkt couture. Den elegante flakongen er prydet med en karakteristisk, couture-inspirert stoffetikett. Den funklende finishen fremhever duftens farge og intensitet. En duft av musk som kjærtegner som en myk kasjmirfrakk.
FormSpray
DuftfamilieAmber
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, COUMARIN, OCTOCRYLENE, BHT, CINNAMAL, CITRAL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FD&C RED NO. 4 (CI 14700), FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), FD&C BLUE NO. 1 (CI 42090).

OBS! Det kan være små uoverensstemmelser mellom ovenstående innhold og innholdsdeklarasjonen på varen du som kunde mottar fra KICKS. Vi anbefaler derfor at du alltid kontrollerer innholdet på det fysiske produktet du mottar.

Innhold100 ml
Enhetspris27.500 kr/l
MerkeHugo Boss
KategoriEau de Toilette
Se altHugo Boss Eau de Toilette
Varenummer816993
EAN3614229387728

Hos KICKS kan du betale med alle betalingsmåtene du kjenner. Du velger betaling i kassen.

  • Visa
  • Mastercard
  • Vipps
  • Klarna
Vil du se indholdet?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Kundeanmeldelser

Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her