1 / 1

Eau de Rhubarbe Écarlate Eau de Cologne

Størrelse:50 ml
Pris: 1 129 kr
Som medlem vil du motta 1129 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
KREASJONEN
Christine Nagel, som er parfymør hos Hermès, signerte Eau de Rhubarbe Écarlate i 2016. En noe overraskende kreasjon blant Colognene til Hermès. Denne dufter deilig og friskt av rabarbra, som er en kjent og kjær hagestaude.

DUFTNOTENE
Eau de Rhubarbe Écarlate er en Cologne med utpreget sitrusduft. I grunnoten en passe sprø rabarbra som rivaliserer med en syrlig lantana for å heve seg over de elegante musknotene.

OBJEKTET
Den emblematiske, lanterneformede flakongen har en sterk, rød farge. En stripe står i fin kontrast til den oransje fargen på esken, og tar opp igjen fargen på flakongen.

KOLLEKSJONEN HERMÈS COLOGNE
Felles for alle Colognene fra Hermès er at de utfordrer råstoffenes sensorielle dybder. Et lekent og lett Kølnervann er en virtous for fine neser. Det handler om å nyte øyeblikket, og om å dele opplevelsen av en sjenerøs duft som ikke er knyttet til en viss stil eller mote, heller ikke til en viss alder eller årstid.
Flaske med avtakbar pumpe.
FormSpray
DuftfamilieBlomster
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

5
Vurdert 5.0 av 5 stjerner
Basert på 2 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurder produktet og del din opplevelse

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • S
    Silje
    19.07.2023
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    100 ml

    Utrolig frisk og god duft. Kompleks og sammensatt, uten å bli tung. Søt og god, med en unik frisk syrlighet fra rabarbraen. Verdt hvert øre! Virkelig one of a kind!

  • V
    Valentino
    15.07.2020
    Vurdert 5.0 av 5 stjerner
    100 ml

    Favoritt parfymen min fra Hermes. Lukter syrlig og fruktig. Passer best om våren/sommeren. Varer ikke lenge på huden, men sånn er det ofte med de fleste sitrus-parfymer. Anbefaler å spraye på klær istedet!