1 / 1
Variant:100 ml
Pris: 379 kr
Utsolgt online

Ikke tilgjengelig

Kjøp sammen med

Ecooking
Bodycare Scrub Fragrance Free
200 ml
Pris: 349 kr
Vegansk
ECOOKING har utviklet denne spesielle fotkremen som effektivt fjerner hard hud samtidig som den tilfører rikelig med fuktighet til føttene. Fotkremen har en kjølende effekt og en herlig, frisk duft av naturlig eukalyptus.

Fotkremen er utviklet for å brukes over natten, slik at føttene får god tid til å absorbere de velgjørende ingrediensene. Den kan brukes av alle hudtyper og aldre.

Overnight Foot Cream inneholder målrettede ingredienser, blant annet:
- Naturlig karbamid (urea), som kan binde fuktighet i huden og bidra til å forhindre tørrhet. Hele 15 % karbamid er inkludert i fotkremen.
- Naturlig melkesyre, en av de velkjente AHA-syrene, som har en eksfolierende effekt og effektivt fjerner døde hudceller og hard hud samtidig som den stimulerer kollagenproduksjonen.
- Naturlig Eucalyptus Globulus, en eterisk olje som øker blodsirkulasjonen, gir en frisk duft og virker kjølende på huden.

Vegansk og dermatologisk testet
HudtypeNormal
EgenskaperFuktgivende, Eksfolierende, Kjølende
Spesielle behovHælsprekker
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

Vær den første til å anmelde dette produktet
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her