20%Kjøp for 600 kr
1 / 1
Variant:125 ml
Medlemspris
Pris: 79,20 kr
Original pris:99 kr
Spar 20 kr

Pris per stk ved kjøp for min. 600 kr

Kjøp for 600 få 20% rabatt

Gjelder kun ut søndag. Online only!

Se hele tilbudet
Som medlem vil du motta 80 poeng
Fri levering ved kjøp over 199 kr ·
Vegansk
Denne ansiktsskrubben for menn, med 99 % naturlige ingredienser, er utviklet for å gjøre huden dypt rengjort og eksfoliert. Produktet inneholder søtmandelskall, en naturlig fremstilt skrubb, for dyprengjøring og eksfoliering. Den inneholder også Aloe Vera, kjent for sine gjenfuktende og roende egenskaper.

På Bulldog tror vi på å produsere kvalitetsprodukter som frigjør det virkelige potensialet hos ingredienser med naturlig opprinnelse.
•Vår Aloe Vera kommer fra et guatemalansk handelsprosjekt som betaler arbeidere over gjennomsnittslønn.
•Vår originalduft er en blanding av 100 % naturlige eteriske oljer.
•Vegansk.
•Produktets forpakning består av minst 62 % gjenvunnet konsumentplast (PCR) og minst 27 % plantebasert bioplast laget av fornybart sukkerrørsmateriale.
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

1
Vurdert 1.0 av 5 stjerner
Basert på 1 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurder produktet og del din opplevelse

Velg en vurdering

Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering.

Anmeldelser fra Norge
  • J
    Jan
    1 år
    Vurdert 1.0 av 5 stjerner

    Meget dårlig produkt. Dette skulle være en peeling men tror dem glemte og ha peerling kornene i produktet.