Spar 25%
1 / 1
Spar 25%

Waterlover Sun Milk SPF50

Størrelse:200 ml
Pris: 366,75 kr
Original pris:489 kr
Spar 122,-

Solprodukter 25%

Få den røde prisen med 10% ekstra ved kjøp over 600 kr. Gjelder til 24.05

Se hele tilbudet
Som medlem vil du motta 367 poeng
Med dette produktet får du gratis frakt ·
Mer miljøvennlig
Anti Age
SPF 50
Vannfast
Kropp
Fuktgivende
Biotherm Water Lover Sun Milk SPF 50. Vår første Svanemerkede solkrem som er utviklet til den bevisste forbrukeren, som ønsker å beskytte huden med respekt for planteplankton og havmiljøet.

Hva gjør produktet så spesielt?
Vi elsker vann, og derfor ønsker vi å ta vare på havene og påvirke livet i havet minst mulig. Det nordiske svanemerket har sertifisert vår solkrem etter en analyse av hele produktets livssyklus, fra råmateriale til produksjon, bruk, avhending og resirkulering. Derfor er vår Waterlover Sun Milk fremstilt av 97 % biologisk nedbrytbar grunnformel* og miljøtestede solfiltre, slik at det har minst mulig negativ innvirkning på planeten. Vi gjør også bruk av sirkulær økonomi - flasken til vårt solprodukt er nemlig fremstilt av 100% resirkulert plast og er 100% gjenvinnbar. Les mer om det nordiske Svanemerket her: https://www.svanemerket.no/

Viktige ingredienser
Alle ingredienser, også solfiltrene, er nøye utvalgt for deres miljømessige profil, og vi har testet dem på vår Ocean 5-plattform for å sikre at de ikke har noen negativ innvirkning på organismer som lever i vann (7 mikroorganismer i både fersk- og saltvann, blant annet planteplankton, koraller og mikroalger).

Waterlover Sun Milk SPF50 har en myk og behagelig konsistens, som er enkel å påføre og absorberes raskt uten å etterlate hvite merker på huden. Vår nedbrytbare solkrem er vannfast og velegnet til sensitiv hud.

Vi ønsker å ta vare på havene, men tenker samtidig på forbrukernes sanseopplevelse med produktet. Dette produktet er godkjent av forbrukerne, som er kommet med følgende utsagt etter bruk av vår Svanemerkede solkrem.
- 9 av 10 synes at duften er behagelig**
- 9 av 10 føler er huden blir mer fuktet og næret**
- 9 av 10 kan ikke se hvite merker på huden etter påføring**
- 10 av 10 synes at produktet er enkelt å påføre**

*77 % biologisk nedbrytbart produkt med filtre.
**Selvevaluering foretatt av 50 kvinner og menn i alderen 19-64 år.
HudtypeNormal, Sensitiv
BrukKropp
EgenskaperFuktgivende
Spesielle behovAnti Age
VannfastVannfast
SolbeskyttelseSPF 50
Vil du se innholdet?
Da trenger vi at du godtar funksjonelle informasjonskapsler

Kundeanmeldelser

3.1
Basert på 13 anmeldelser
Se fordelingen av stjerner her
55
41
31
22
14
Alle anmeldelser leses av KICKS kundeservice før publisering. Les mer her
J
Johanne, 21 år
3 mnd
PrellerLukter veldig godt men preller av
J
Josefine
10 mnd
Er fornøyd med den vanlige Waterlover solkremen til Biotherm, men denne er grusom. Veldig oljete og den smuldrer/peller av på huden umiddelbart etter påføring (på nydusjet hud) har aldri følt meg så ekkel før.
H
Hege
10 mnd
Lukter godt. God å smøre utover. Varer lenge. Ikke blitt solbrent når eg har brukt denne. Anbefaler.
T
Tora
20.05.2024
Kjennes ok ut umiddelbart, og lukter godt, men den smuldrer på huden etter påføring. Anbefales ikke, er bare irriterende bortkastede kroner!
Viser 4 av 13