Glow-up DEAL! Denne helgen får du som er medlem 20% på utvalgte merker innen profesjonell hudpleie!
03 dagar, 14 timmar, 04 minuter, och 19 sekunder kvar
:::... Og du får også 2 for 1 på alt fra Skincity Skincare & MAKETHEMAKE!

Totalt antal favoritmarkeringar (0)
Kjøpes ofte sammen
Totalt for alle 839 kr
The Ordinary Hair Care Natural Moisturizing Factors + HA 60 ml
190 kr
Pris 3166.67 kr/l
Finnes online
Velg butikk for å se saldo:
Godt å vite
Produktet er uten animalske ingredienser og biprodukter.
Om produkten
Gör så här
Ingredienser
Egenskap
The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA for hår og hodebunn er en melkelignende emulsjon utviklet for å gi fuktighet som fremmer helsen til hodebunnen og håret. Formelen inneholder en kombinasjon av ingredienser som etterligner funksjonen til naturlige fuktighetsgivende faktorer (NMF) og hyaluronsyre (HA) som produseres naturlig i huden.
NMF og HAs evne til å binde og holde på vann gir langvarig hydrering av hodebunnen. Dette bidrar til det generelle vedlikeholdet av hodebunnens barrierefunksjon og hjelper til med å støtte sunt hår. Vegansk.
NMF og HAs evne til å binde og holde på vann gir langvarig hydrering av hodebunnen. Dette bidrar til det generelle vedlikeholdet av hodebunnens barrierefunksjon og hjelper til med å støtte sunt hår. Vegansk.
Mer Inspiration
Upptäck mer
La andre få vite hva du synes!
Logga inog vær den første til å anmelde dette produktet.
Ingen anmeldelser
0.0
Basert på 0 anmeldelse.
Les mer