ONLINE ONLY! Få 20% ved kjøp over 700 kr fra 11-14.08! Angi koden KICKS20. Gjelder ikke DIOR, Byredo, Jo Malone, eller gavekort. Kan ikke kombineres med andre tilbud.
Kjøpes ofte sammen
Totalt for alle 774 kr
FLAER501 Soft Blending Sponge
79 kr
Finn i butikk
Godt å vite
Med Conscious ønsker vi å gjøre det lettere for deg å ta bevisste valg, både i butikkene våre og online. I dag kan du velge fra et sortiment som er valgt ut basert på innhold og hvordan og hvor produktene blir produsert
Om produktet
Egenskap
En myk og flerfunksjonell makeupsvamp som passer for alle typer formuleringer og gjør det lett å skape en naturlig og jevn base uten striper. Fukt svampen før bruk for beste resultat.
Vask gjerne svampen hver gang du har brukt den, så holder den lenger. Alle makeupsvamper fra FLAER er veganske og laget av lateksfritt materiale.
Vask gjerne svampen hver gang du har brukt den, så holder den lenger. Alle makeupsvamper fra FLAER er veganske og laget av lateksfritt materiale.
Mer inspirasjon
Finn dine sminkebørster fra Flaer
Beauty test: Løsvipper til alle anledninger
La andre få vite hva du synes!
Logg innog legg igjen en anmeldelse og fortell andre hva du synes om produktet
Kicks har ingen prosesser eller prosedyrer på plass for å sikre at de publiserte vurderingene kommer fra
forbrukere som faktisk har brukt eller kjøpt produktene;
Omtaler & vurderinger
3.5
Basert på 6 omtaler
Les mer
Filtrer anmeldelser
- (1)
- (1)
- (3)
- (2)
Rebecka er medlem i KICKS Club
0
0
Hjalp denne deg?
Ja
Nei
Hilde er medlem i KICKS Club
0
0
Hjalp denne deg?
Ja
Nei
Nina er medlem i KICKS Club
0
0
Hjalp denne deg?
Ja
Nei